Informacje o zespole


Zespół Megam powstał w 2005 r. w Białymstoku. Założycielem i pomysłodawcą jest Marek, znany z występów w zespołach Skalar i Mega Dance. Od początku istnienia Megam tworzą Marek Kozłowski i Przemek Kostro.W roku 2010 do zespołu dołączyli Marcin Żochowski i Krzysztof Tworowski , czyli sekcja taneczna.

Prace nad pierwszą płytą Megam rozpoczął w 2006 r., jednak pierwsze utwory zespołu ukazały się na składankach z muzyką Disco Polo. W niedługim czasie zespół wystąpił na gali Disco Polo w klubie Fantazja w Jaświłach. Tam też został nakręcony teledysk do piosenki "Bum Bum", emitowany w TVP3 Białystok w programie "Boom Hit Music". Od tego momentu wzrosło zainteresowanie zespołem. Przełom nastąpił w 2007 r., gdy powstała piosenka "Pomarańczowe lato". To początek koncertów , promocji i debiutanckiej płyty, która ukazała się latem 2009 roku pt. "Wolności smak". Krążek promowały dwa klipy, pierwszy do piosenki tytułowej "Wolności smak" i drugi teledysk do piosenki "Gdzie dwie się biją".

W połowie roku 2011 na rynku muzycznym pojawiła się druga płyta zespołu, którą promują teledyski do piosenek "Zasada przyciągania" i "I love you"
Warning: Unknown: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/directadmin/data/admin/ip_whitelist) is not within the allowed path(s): (/home/megam/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: failed to open stream: Operation not permitted in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required '/usr/local/directadmin/data/admin/ip_whitelist' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in Unknown on line 0